Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama hizmetinin önemi. Perdeler, ev, ofis ya da yaşam sürdürülen her yerde kullanılan ve mekanların vazgeçilmez bir eşyasıdır. Perdeler, ortama güzel bir hava katar, bulunduğu ortamın bütünlüğünü tamamlar. Günümüzde perde çeşitleri oldukça fazla sayıya ulaşmıştır. Bunlardan biri de stor perde olmuştur. Çok sık kullanılmaya başlayan stor perdeler, mekanlara farklı ve şık bir görünüm katmıştır.

Perdeler zamanla kullanım sonucu, kirlenebilirler. Kirlenen perdeler hep göz önünde olduğu için hemen fark edilebilen bir eşyalardır. Bu sebeple kirlenen perdelerin temizlenmesi mutlaka yapılmalıdır. Bu temizliği yaparken stor perdelere zarar gelmemesi için mutlaka kaliteli kuruluşlar ile çalışılması gerekir. Firmamız, Bursa stor perde yıkamaalanında hizmet verip, bu konuda en etkin yıkama ile perde temizliği saplıyoruz.

Firmamızdan Hizmet Alabilirsiniz

Stor perde yıkama işlemleri uzmanlık gerektiren bir durumdur. Perdelerin yıkama esnasında ya da kalitesiz malzemeler yıkanmış olmasından kaynaklı aşınmalar meydana gelebilir. Bu sebeple firmamızdan bu konuda yardım alabilirsiniz. Stor perdelerinizi en etkili şekilde temizlemesini yapıyoruz. Stor perde yıkama işlemlerinde uyguladığımız yöntemler şöyledir

Özellikle stor gibi nazik yıkamalar yapılması gereken perdelerinizi mutlaka uzman kişiler tarafından yıkanmasını belirtmekte fayda vardır. Çünkü , kalitesiz firmalardan alacağınız hizmet ile stor perdelerinizin yıkama işlemlerinde kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Perdede yıpranma, aşınma, perde renginde solma gibi problemler ile karşılaşmak mümkün olacaktır.

Stor Perde Yıkama ve Çalışma Programı

Stor perdelerinizi yetkili çalışanımız evinizden alır, başka kişilerin perdeleri ile karışmaması için etiketlendirme yapılır. Bu işler için tasarlanmış olan alanlarımıza getirilerek, yıkanmaya hazır hale getirilir. İlk önce perde kumaşı belirlemesi yaptıktan sonra buna uygun bir temizleme maddesi ile temizlenmesine karar verilir.

Perde üzerinde meydana gelmiş olan leke ve kirler ön işlemden geçerek, özel leke çıkaran ürünlerimiz ile lekelerin çıkarılması sağlanır. Ürünlerimizin hiç birinde zararlı ve kimyasal madde bulunmaz. Stor perde kumaşına uygun su ayarlaması da yapıldıktan sonra, perde yıkamak için özel üretilmiş makineler ile yıkanması sağlanır.

Stor Perde Kurutma İşlemleri

Perde yıkama işlemleri tamamlandıktan sonra sıra perdeleri kurutma işlerine geçilir. Uygun büyüklükte ve steril olan alanlarımızda perdeler serilerek kurutma işlemi yapılır. Kurutma işleminin tamamlanması ile birlikte tekrar evlerinize güven içerisinde getirme işlemi yaparız. Bütün bu işlemler son derece dikkat ve özen isteyen işlemlerdir. Bu sebeple kalitesi olmayan firmalar ile çalışmak, sizlere fayda yerine zarar verir.

Firmamız, stor perde yıkama alanında hizmet vermiş olup, sizlere bu konuda güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyarız. Uygun fiyat ve güvenli hizmet ile faaliyet gösteren firmamız, sizlerin bu hizmetten memnun kalmanız için bütün olanaklarımızı sizlere sunmaktayız. Bizleri bu konuda tercih edebilir, stor perde yıkama alanında rahatlıkla bizimle çalışabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi isteriz. Instagram – Facebook