Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Hizmetinin önemi. Koltuklar, ev, iş yeri ve bunun gibi pek çok mekanda gereksinim duyulan en önemli eşyalardan bir tanesidir. Koltuklar, yalnızca ihtiyaç halinde değil, mekanın güzel bir yerinde dekor amaçlı da kullanılabilir. Görsellik açısından da oldukça şık duran bir duruşları vardır. Koltuklar devamlı kullanılan eşyalardan olduğu için, belirli aralıklarla temizliğinin yapılması gerekir. Bilhassa koltuk üzerinde yenen yiyeceklerin koltuğa dökülmesi halinde oldukça kötü bir manzara ortaya çıkar.

Kişiler, bazen bu dökülen yiyecekleri  kendi olanakları ile temizlemekte güçlük çekebilir. Oldukça aşırı kimyasal madde uygulaması gerek koltuğun aşınmasına gerekse kimyasala maruz kalan kişi için farklı hastalıklara sebep olabilir. Bütün bu işlemler yerine alanında profesyonel bir koltuk yıkama firması ile çalışmak, kısa zamanda ve etkili temizlik için daha doğru olur. Bu anlamda firmamızdan kaliteli ve güvenli bir destek alabilirsiniz.

Koltuk Temizliğinde Profesyonel Destek Almak

Koltuklar hemen hemen hayatın her bölümünde bulunmaktadır. Zaman içerisinde koltuklarda kirlenme durumu olması gayet doğaldır. Bu anlamda koltuk yüzeyinde oluşan kirleri çıkarmak, bazen oldukça zor olmaktadır.

Bu sebeple uzman bir kuruluştan yardım alınması derinlemesine bir temizlik için önemlidir. Alanımızda uzman ve profesyonel ekibimiz ve teknolojinin en son cihazlarını kullanarak uyguladığımız koltuk yıkama ile en etkili sonuçları almanıza yardımcı oluyoruz. Her türlü ekipmanımızın eksiksiz olması, tecrübeli bir teknik ekibe sahip olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Koltuk Yıkama İşlemleri

Koltuk yıkama, işleminde her zaman ekipmanlar tam olarak işe başlanmalıdır. Firmamız, bu konuda oldukça dikkatli ve titiz bir çalışma sürdürür. Firma olarak uyguladığımız işlemler şöyledir : İlk başta koltuk yıkama işlemine geçmeden önce, kumaş incelemesi yapar, buna uygun temizlik planı oluştururuz. Koltukların minderlerini çıkardıktan sonra, oluşan tozları, yüksek çekim gücü ile çalışan aletlerimiz ile temizleme işlemi yaparız.

Bundan sonra koltuk minderlerinin ıslanma işlemi yapılır. Koltuğun her tarafı da bu şekilde ıslatılır. Koltukta çıkmayan kısımlar, yıkama makinamızın püskürtme özelliği ile ıslatma işlemi yapılır. Böylelikle oluşan toz ve kirlerin yumuşaması ve kolay çıkması sağlanır. Bu işlemden sonra bir müddet bekleyerek, suyun koltuğun her tarafına işlemesine izin verilir.

Kumaşın Yapısına Uygun Maddeler Kullanılır

Koltuk yıkama uygulamasında en önemli nokta, koltuk kumaşına uygun bir temizleme maddesi ile yıkanmasıdır. Farklı kumaşlar için aynı ürün kullanılmaz. Hazırlamış olduğumuz karışımı püskürtme metodu ile koltuklara uygularız. Daha sonra cihazımızın vakum kısmı ile kirli suyun çıkmasını sağlarız. Daha sonra durulama uygulaması yapılır ve yine vakumla suyun çektirilmesi sağlanır.

Vakumlama işlemi, kirli su bitene kadar devam eder. Bu uygulamaların ardından koltukları kurutma işlemi yapılır. Bunun için yine vakumun kuvvetli çekiş gücü ile çok kısa bir zaman içerisinde kuruması sağlanır. Koltuk yıkama alanında uzman ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmet veriyor, bu konuda en hızlı ve etkili çözümler üretiyoruz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi isteriz. Instagram – Facebook