Görükle Koltuk Yıkama

Görükle Koltuk Yıkama

Bursa Nilüfer Görükle Koltuk Yıkama Firması olarak en uygun fiyatlarla aynı gün yerinde koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz. Koltuk yıkama hizmetimiz %100 garantili olup memnun olmazsanız para iadesi sözü veriyoruz. Hafta içi her gün 08:30 – 23:00 aralığın da koltuk temizleme hizmeti sunuyoruz.

Koltuk yıkama hizmetimiz ile bağlantılı olarak yatak yıkamaçekyat yıkamabaza yıkama ve yerinde halı yıkama hizmetimiz mevcuttur. İhtiyacınız olan hizmetin bedelini fiyat listemize bakarak öğrenebilirsiniz veya bizleri arayarak detaylı bilgi isteyebilirsiniz. Aynı gün randevu oluşturan tek firma olduğumuzun altını çizerek belirtmek istiyoruz. Bursa’da bölgesel hizmet veren kişiler veya firmalar gibi çalışmıyoruz. Bursa’nın her bölgesin de bulunan yıkama ekibimiz ile günün her saati ansızın kapınızı çalabilecek ekibe sahibiz.

Görükle koltuk yıkama firması arıyorsanız ve acil bir hizmete ihtiyacınız var ise bizleri hemen arayarak randevu talep edebilirsiniz. Dilediğiniz saat ortalamasın da saha ekibimizi sizlere yönlendirerek ihtiyacınız olan temizliği en hızlı şekil de karşılamaya çalışıyoruz. Koltuk yıkama fiyatlarımızı öğrenmek ve nasıl temizlediğimizi öğrenmek için bizleri hemen arayınız.

Dilerseniz WhatsApp hattımızdan bizlere ürünlerinizin resimlerini atarak fiyat ve randevu oluşturulmasını isteyebilirsiniz. Tüm sosyal medya hesaplarımız ve web sitemiz de bulunan canlı destek hattımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz.