Araç Koltuk Yıkama

Araç Koltuk Yıkama

Araçların koltukları kullanım sıklığından ötürü ve farklı sebepler ile (yiyecek, içecek dökülmesi gibi) ile kirlenmeler olabilir. Bu kir ya da lekeler yalnızca görsellik bakımından kötü  görünmeyip, bunun yanı sıra bu leke ya da kirler zararlı maddelerin (bakteri, mantar) meydana gelmesine sebep olacaktır. Araç koltuk yıkama işlemlerinin belirli zamanlarda yapılması, olası sorunların da önüne geçmekte fayda sağlayacaktır.

Araç koltuk temizliği, bireysel yapıldığı zaman çok etkili bir temizleme işlemi olmayacaktır. Bu alanda firmaların temizlik için kullandığı özel cihazlar ile araç koltuk temizliği derinlemesine ve etkili olacaktır. Bu alanda hizmet veren firmamız, en son teknolojik cihazlar ile araç koltuğu temizleme işlemi yapıp, sizlere bu konuda en verimli sonuçları sunuyoruz.

Araç Koltuk Yıkamada Önemli Olan Konu

Araçların koltukları yerinden çıkarıldıktan sonra tazyikli su ile temizleme işlemi yapılması oldukça yanlış bir durumdur. Bu işlem, dışarıdan derinlemesine bir temizlik gibi görünse de teknik açıdan oldukça yanlış bir uygulamadır. Araç koltuk yıkama için koltuk çıkarıldığında orijinali kesinlikle bozulacak, vida ve somunlar zarar görmüş olacaktır.

Yapılacak olan bu yanlış işlemler ile araba satılmaya karar verildiğinde  ederinden daha düşük bir fiyata satışı gerçekleşecektir. Bunun yanında arabanız farklı ekipmanlar ile tesisatı bulunuyorsa, su ile temizleme işleminden sonra bu cihazlarda bir sorun yaşanması görülebilir. Bu sorun hemen çıkmasa bile zaman içerisinde mutlaka problem yaşanması mümkün olacaktır.

Araç Koltuk Yıkama İşleminde İzlediğimiz Yol

Firmamız, araç koltuk yıkama esnasında arabanızın hiç bir cihazına zarar vermeden işlem gerçekleştiriyoruz. Araç koltuk yıkama işlemi yaparken ilk önce aracınızın içerisini elektrikli süpürge ile koltuk üzerinde yer alan her türlü kırıntı ve tozdan arındırma işlemi yapıyoruz. Daha sonra basınçlı buhar adı verilen özel cihazlarımızla koltuk yüzeyindeki kirlerin yumuşamasını sağlıyoruz.

Bu işlemden sonra kısa bir müddet bekleyerek, kirlerin yumuşamasını gerçekleştiriyoruz. Sonrasında ise, yumuşayan kirlerin üzerine özel leke çıkarıcı, içerisinde kimyasal bulunmayan ürünlerimizden kullanarak, lekelerin çıkarılmasını sağlıyoruz.

Fırçalama İşlemi Yapıyoruz

Lekelerin iyice çıktığından emin olmak için koltuklara fırçalama işlemi yapıyoruz. Daha sonra kuvvetli çekiş gücü bulunan elektrik süpürgelerimiz ile koltukta bulunan kirlerin çekilmesi işlemini uyguluyoruz. Böylelikle koltuk üzerinde bulunan mikrop, bakteri gibi maddelerin yok olmasını sağlıyoruz.

 Araç yıkama esnasında kullandığımız özel buhar makinaları ile, kirlerin çok iyi şekilde yumuşaması sağlanır. Bu sebeple araç koltuk yıkama işleminde mutlaka bu yöntem kullanılmalıdır. Firmamız, bu işlemlerin uygulanmasında her türlü ekipmanları ile faaliyet gösterip, bu işlemlerde hiç bir sorun yaşanmadan tamamlanmasını  gerçekleştirir. Bu konuda uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile çalışan firmamız, müşteri memnuniyeti için her geçen gün kendisini geliştirmektedir.

Bu alanda tam teşekkülü ekipmanlar ve uzman ekip ile hizmet vermekteyiz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi isteriz. Instagram – Facebook